| Part Number | MK2745-21SLFTR |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK SOURCE DVD/MPEG 16-SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | MK2745-21SLFTR.pdf |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 2:5 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Contact Email:sales@antdic.com |
| Output | CMOS |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Clock, Crystal |
| Frequency - Max | 80MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Base Part Number | MK2745-21 |

















In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com
