| Part Number | LMX2470SLEX |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Description | IC PLL DELTA-SIGMA 24LAMUCSP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | |
| Voltage - Supply | 2.25 V ~ 2.75 V |
| Type | PLL Frequency Synthesizer, Delta Sigma |
| Supplier Device Package | 24-ULGA (4.5x3.5) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 3:3 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 24-UFQFN |
| PLL | Contact Email:sales@antdic.com |
| Output | CMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input | CMOS |
| Frequency - Max | 2.6GHz |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Differential - Input:Output | Yes/No |














In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com
