| Part Number | ASM3I2579AF-06OR |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC FREQ MOD EMI REDUCTION 6TSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | ASM3I2579AF-06OR.pdf |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.6 V |
| Type | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| PLL | Contact Email:sales@antdic.com |
| Output | CMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | CMOS |
| Frequency - Max | 30MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Base Part Number | ASM3P2579A |



















In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com
