| Part Number | NBC12430AFAG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC CLOCK SYNTH 50-800MHZ 32-LQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | NBC12430AFAG.pdf |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 5.25 V |
| Type | PLL Clock Generator |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 32-LQFP |
| PLL | Contact Email:sales@antdic.com |
| Output | PECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Crystal |
| Frequency - Max | 800MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Base Part Number | NBC12430A |
In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com
