| Part Number | CY29773AXI |
|---|---|
| Manufacturer | Cypress Semiconductor |
| Description | IC CLK ZDB 14OUT 125MHZ 52TQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | CY29773AXI.pdf |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Type | Fanout Distribution, Multiplexer, Zero Delay Buffer |
| Supplier Device Package | 52-TQFP (10x10) |
| Series | Spread Aware™ |
| Ratio - Input:Output | 4:12 |
| Packaging | Tray |
| Package / Case | 52-TQFP |
| PLL | Contact Email:sales@antdic.com |
| Output | LVCMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | LVCMOS, LVPECL |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Base Part Number | CY29773 |


In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com
