| Part Number | HFA3101B |
|---|---|
| Manufacturer | Intersil |
| Description | IC MIXER 0HZ-10GHZ 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | HFA3101B.pdf |
| Voltage - Supply | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Secondary Attributes | - |
| RF Type | - |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Mixers | Contact Email:sales@antdic.com |
| Noise Figure | 1.7dB |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Gain | - |
| Frequency | 0Hz ~ 10GHz |
| Detailed Description | RF Mixer IC 0Hz ~ 10GHz 8-SOIC |
| Current - Supply | - |









In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com
