| Part Number | SY89430VJZ |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC SYNTHESIZER FREQ PROGR 28PLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Quantity Available | In Stock |
| Datasheets | SY89430VJZ.pdf |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 5.25 V |
| Type | Frequency Synthesizer |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.5x11.5) |
| Series | Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| PLL | Contact Email:sales@antdic.com |
| Output | PECL |
| Other Names | 576-2560 SY89430VJZ-ND |
| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 2 (1 Year) |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input | Crystal |
| Frequency - Max | 950MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Base Part Number | SY89430 |












In Autosar development, besides a run-time environment and an application layer, ‘basic software’ ...
Global Electronic Components Distributor
Copyright © 2012-2020 Antdic.com

